Skoč do navigace

Kniha hostů – napište nám

Kniha hostů

Máte dotaz, připomínku nebo chcete pochválit naše stránky? Napište nám..

Počet komentářů: 32 k článku "Kniha hostů – napište nám"

 1. Zuzana

  To je nádhera! Mít tu trpělivost, čas a hlavně vlastní přestavivost a nápady, tak tomu podlehnu také. Tak ať se Vám i nadále daří! :-)

 2. Pavla

  když koukám na to tak se mi tají dech děkuji. Přeji krásné tvořeníčko a mnoho zdaru přeje Pavla

 3. Jiří Karásek

  Dobrý den všem příznivcům patchworku. Dovolte abychom Vám představili nabídku nového e-shopu (od příštího roku i kamenného obchodu v Praze) s bavlněnýma látkama od návrhářu jako je Kaffe Fassett, Brandon Mably, Amy Butler, Philip Jacobs …. Prodáváme 100 % bavlněné látky vhodné pro patchwork, šití stylového oblečení, polštářů či nadčasových doplňků od firem Free Spirit a Rowan. Obchod je v začátcích, ale má velké ambice. Budeme rádi, když si jeho zboží prohlédněte a dáte nám zpětnou vazbu, které vzory a návrháře by jste chtěli do nabídky doplnit, popřípadě, co se Vám na obchůdku líbí nebo ne. Sledujte naše stránky, nabídka látek se bude rozšiřovat. V prosinci přibudou knihy od Kaffe Fassetta. Děkujeme za Vaše případné podněty a přejeme hodně zdařilých šitých výrobků. VierMa.

 4. pioli

  Milá Jitko Kábrtová,
  Polytex známe a nakupujeme tam. Už jsme dělaly hromadnou objednávku na sakon. Budeme rády, když se zase přihlásíte, další výstava bude v listopadu v Trutnově. Olina Lešáková

 5. Jitka Kábrtová

  Moc Vás všechny zdravím a obdivuji. Textilní techniky mě fascinují, ale na toto jsem se ještě nedala. Některé z Vás znám už osobně a jsem ráda, že mohu Vaše výsledky sledovat. Patřím k prodejcům a výrobcům netkanek do Vašich výrobků. Mohu ovlivnit požadované vlastnosti( tuhost výstuže, lepivost, splývavost) , ráda budu reagovat na Vaše požadavky. Přujeďte si vybrat osobně do Malých Svatoňovic. POLYTEX není daleko.
  Přeji hodně úspěchů.
  Jitka.

 6. Laďka Minaříková

  Zdravím vás všechny z Jižní Moravy, moc chválím vaše stránky a taky samozřejmě tvořeníčko! Už se těším na vaši výstavu, i když je to od nás asi 220 km. Při té příležitosti se chci zeptat, jestli tam bude možné vyměnit siggy štítky?? Díky a Ať se daří. mína

 7. Danuše Svobodová

  Zdravím všechny z OKPK ze Dvora Králové a jelikož patřím také do okruhu obdivovatelů veškerého textilního tvoření, tak se na vás obracím s akcí SIGGY – mám jich poměrně dost našito a tak bych je chtěla povyměňovat. Něco jsem získala na výstavě v Praze, ale z vašeho regionu nemám nic!Ozve se mi někdo? Přeji všem hodně úspěchů a pohodu nad hadříky! DSv.

 8. Trhovka

  Hezky se nám ty naše stránky plní-jak fotografiemi,tak nabídkou kurzů.Jitka

 9. Stáňa

  všechny zdravím!
  ať nám dobrá nálada nezapadá sněhem…

 10. pioli

  Renato,
  moc děkuji za příspěvek do naší knihy hostů. Moc mě potěšil a musím říct, že i dojal. Přeji hodně zdraví v roce 2010.

 11. Renata Stehlinová

  Přeji: „Jen tak dál, současným i budoucím členkám vašeho klubu“. Trochu sobecky dodám, splňujete co jsem si vždy přála při zakládání BPK, aby se stal patchwork populární a kluby v tom napomáhaly po celé republice.Děkuji vám všem, bez rozdílu, za čas tomu věnovaný!
  Do roku 2010 vám všem, přeji – užívejte si patchworku a lidí kolem něj co nejvíce, konečně se můžete realizovat ve své tajné zahrádce a to je vaše odměna.Každý krásný okamžik v životě je nenahraditelný a naplňuje pozitivně naši další existenci, pomáhá překonávat obtížné momenty, které na nás občas číhají!
  Renata Stehlinová

 12. admin

  Děkuji, děkuji.. snažím se zařídit účty a ikonky ihned po Vašich odpovědích, ať se fotogalerie co nejdřív rozběhne.

 13. Jokii

  Dámy,
  máme skvělou adminu! Pracuje i dnes na Silvestra.
  Její rychlost je obdivuhodná. Děkuji.

 14. Vichřice

  Nádherné stránky.
  Přeji Orlickokrkonošskému patchworkovému klubu hodně tvořivosti, ale i hodně nápadů a spoustu radosti s patchworkem do roku 2010
  Jiřina Horníková

 15. Hana

  Ahoj děvčata – moc vám fandím. Konečně jste se dočkaly svých webových stránek. Už se těším, že se tam objeví fotografie vašich krásných výtvorů a možná by nebylo marné, nabídnout na webu i výrobky k prodeji. Přejí do dalších let hodně chuti do práce a štěstí a zdraví vám i vašim rodinám. Hana P.

 16. Jana Lálová

  Upřímně blahopřeju rozzářeným tvářím všech zúčastněných! Rovněž do Nového roku přeju hodně zdraví, nápadů a vytrvalosti při tvorbě dalších krásných věciček.
  Jana Lálová

 17. BlankaR

  Pěkné stránečky máme, jen co je pravda. Věřím, že se brzy ještě více zaplní a děkuji správkyni stránek za jejich tvorbu a údržbu.

 18. Bouděnka

  Dobrý den, mám ze stránek velkou radost

 19. Monika Čepková

  Gratuluji k novým stránkám, jsou velmi pěkné. Těším se na jejich zaplňování galerií členek, protože budou určitě inspirací pro mnoho dalších tvořilek :-)
  MoniC

 20. Vrbenka

  Stránky se mi moc líbí a těším se na galerie.

 21. suzn

  ahojky! Stránky vypadají moc pěkně už se těším jak se budou plnit.

 22. orina

  Zdravím všechny a mám velikou radost z nových stránek.

  Míša

 23. admin

  Těší mne, že se Vám stránky líbí – jejich tvorba pro mě byla potěšením :-) Jste opravdu šikulky. Do nového roku Vám přeji spoustu nápadů a nevysychající pramen inspirace. Během zítřka Vám rozešlu e-maily s návody, jak si do své fotogalerie přidat fotky.

 24. Anna Nosková

  Gratuluji, konečně jste se dočkaly.
  Přeji hodně PW úspěchů a nápadů v roce 2010.
  Anna Nosková.

 25. manka

  Gratuluji k novým stránkách a přeji, ať se brzo plní a fungují všem pro radost.
  Romana

 26. Waja

  Jste velké šikulky, držím vám palce!

 27. Bouděnka

  Stránky jsou nádherné, mám radost

 28. BlankaR

  Pěkné stránečky máme, jen co je pravda. Věřím, že se brzy ještě více zaplní. Děkuji správci za jejich vytvoření a aktualizaci.

 29. Trhovka

  Stránky jsou moc pěkné,určitě nám budou dobře sloužit.Krásný dárek k vánocům.

 30. pioli

  Jsem ráda, že se nám podařilo splnit si velké přání – vytvoření těchto stránek. Taky děkuju naší webmasterce za úžasnou práci.

 31. Allima

  Děkuji adminovi za nádherné stránky, je to úžasný dárek nám všem k Vánocům.

Okomentovat

Přidejte svůj komentář


Designed by TM © 2009